Wolna.TV
Witamy
Login / Rejestracja

Durczok kompromituje Kopacz i PO w wywiadzie o polskim górnictwie (16.01.2015)

Featured
Kopacz Durczok Fakty from default on Vimeo.

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Kuba w Polska
4,715 Wyswietleń

Opis

Czy za to wyleci z TVN?

Więcej info: http://wpolityce.pl/gospodarka/229860-dur czok-do-cna-skompromitowal-premier-kopacz-ja- juz-nie-wiem-czy-tej-kobiecie-wspolczuc-czy-z aczac-plakac-czy-sie-smiac

Dodaj Komentarz

Komentarze

  • dawid Dodane to był początek końca redaktora Kamila D.
  • Yaro Dodane Witam Panie Kamilu...'<'.removeEvilAttributes('br /').'>' Choć wiem, że i tak tego Pan nie przeczyta, ale wiem jedno został Pan zeszmacony właśnie przez ten wywiad i przez Pana samodzielność!!!'<'.removeEvilAttributes('br /').'>' Pozdrawiam Pana serdecznie i myślę, że stanie PAN kiedyś po właściwej stronie
  • andrzej Dodane Kopacz do wiezienia . Nie moge sie doczekac kiedy pis rozliczy po. Od katastrofy smolenskiej zaczynajac.
  • Beata Dodane A to o to chodzi z tym Durczokiem.
  • Rafo Dodane No i wyleciał. Dobrze, że nie w powietrze.
  • jamcito Dodane Ja powtórzę słowow w słowo poprzednika, bo ma 100% prawdy Nie byłam sympatykiem P.Durczoka ,jedynie co mu kibicowałam to w jego chorobie i cieszyłam się jak zwyciężył tą okropną chorobę .Myślę ,że tak jak wiele osób,że metody zniszczenia człowieka są dzisiaj powielane jak za czasów SB i tak jak mają KOGOŚ zniszczyć to zawsze znajdą jakiegoś haka :-( Ta mściwość jest dzisiaj na każdym kroku .Może Durczok za dużo powiedział? ,może czegoś docieka? ,może coś węższy? może coś wie w sprawie kolegi który zginął w wybuchu gazu ? ? to wszysstko jest takie dziwne .Ale cóż musi stanąć w oko w oko z rzeczywistością MY możemy się temu przyglądać .Życzę mu dużo siły w TEJ walce i dużo zdrowia gdyż to mu dzisiaj najbardziej potrzeba.
  • bogna Dodane Nie byłam sympatykiem P.Durczoka ,jedynie co mu kibicowałam to w jego chorobie i cieszyłam się jak zwyciężył tą okropną chorobę .Myślę ,że tak jak wiele osób,że metody zniszczenia człowieka są dzisiaj powielane jak za czasów SB i tak jak mają KOGOŚ zniszczyć to zawsze znajdą jakiegoś haka :-( Ta mściwość jest dzisiaj na każdym kroku .Może Durczok za dużo powiedział? ,może czegoś docieka? ,może coś węższy? może coś wie w sprawie kolegi który zginął w wybuchu gazu ? ? to wszysstko jest takie dziwne .Ale cóż musi stanąć w oko w oko z rzeczywistością MY możemy się temu przyglądać .Życzę mu dużo siły w TEJ walce i dużo zdrowia gdyż to mu dzisiaj najbardziej potrzeba.
RSS