Wolna.TV
Witamy
Login / Rejestracja

Oni się boją rewolucji, oni się was boją! Marsz Niepodległości 2015

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Kuba w Polska
216 Wyswietleń

Opis

Jaki jest mechanizm rewolucji ? Niezadowolone masy proletariatu, ludu pracującego miast i wsi wychodzą na ulice i palą, plądrują, leją wszystkich jak leci, we Francji ścinali głowy rządzącym!

Marsz Niepodległości 2014 - @surgepolonia
https://youtu.be/WAXUAD7_cI8

Mari usz Max Kolonko - MaxTV
https://youtu.be/Gmo9PDXwXzE
https://yout u.be/9v00dFYt_fI

Marian Kowalski - kandydat na prezydenta RP 2015
https://youtu.be/hEuDdZ3WfFE
https://youtu .be/uoV0oxYMjdg
"Byliśmy antystemowi zanim stało się to modne"
https://www.facebook.com/Kowalski.Mari an

Ruch Narodowy
https://youtu.be/__OB2-0VijM

Ci młodzi ludzie ich jest coraz więcej ta masa młodych niezadowolonych ludzi którzy już nie utożsamiają się z żadną siłą polityczną w Polsce, którzy chodzą na te stadiony rozwijają te wywrotowe transparenty którzy nie chcą z kraju wyjechać, najchętniej byśmy ich wysłali a oni mówią że to kraj ich przodków, tu się wychowali, owijają się tymi flagami.
Oni przychodzą na te wykłady zacnych profesorów i przerywają, skandują, krzyczą te wywrotowe hasła. To my ich stygmatyzujemy mówimy naziści faszyści kibole, ale część z nich nie chodzi na mecze... no to chodzą do kościoła to są katole coś z nimi trzeba zrobić.

ONI SIĘ BOJĄ REWOLUCJI oni się WAS boją, jaki jest mechanizm rewolucji? Niezadowolone masy proletariatu ludu pracującego miast i wsi wychodzą na ulice i palą, plądrują, leją wszystkich jak leci, we Francji ścinali głowy rządzącym.
Kto dokonał rewolucji w POLSCE ? Stoczniowcy z Gdańska i Górnicy ze śląska. Pamiętam jako dziecko, wychowywałem się na śląsku 9 braci ojca "same Ślązaki" pamiętam jak opowiadali jak śmigało się farbą po wagonach które jechały z węglem do stoczni w Gdańsku... Hanysy stoją, stocznia wiedziała że południe strajkuje, za chwilę stała cała Polska. Kto dokonywał tej rewolucji ? Właśnie ONI. Ale dziś po pustych dokach polskich stoczni hula wiatr a polskie kopalnie stoją zamknięte kto ma dokonać rewolucji ? Ten węgiel z Rosji załatwił wszystko, a może to władza załatwiła wszystko zamknąć cały rodzimy biznes kto dokona rewolucji nie ma siły napędowej ...chyba że,. Ci młodzi ludzie (...)

Ci ludzie wychodzą na ulice i się biją z Policją nie dlatego że są zaprzeczeniem Ruchu Narodowego,
...nie dlatego że chcą manifestować swoją odrębność,
...nie dlatego że nie mają nic lepszego do roboty tylko ,
Ci ludzie wychodzą na ulice i się biją z Policją ponieważ im się władza nie podoba co tu jest takiego trudnego do powiedzenia ! Dlaczego nie mówicie jak jest?
Ci ludzie biją się z policją dlatego że Policjant jest pierwszym przedstawicielem władzy którego widzą na ulicy w dodatku z policyjną pałą dlatego się z nim biją,
Ci ludzie wychodzą na ulice i rzucają kamieniami w samochody TVN i TVP dlatego że TVP i TVN te organizacje medialne są dla nich uosobieniem tego samego,(są częścią tego samego systemu) który chcą zmienić,systemu który promuje korupcję, systemu który promuje aferzystów, prawa które nie działa i nie karze, systemu polityków którzy jeżdżą po całym świecie za ich pieniądze, jedzą combry z królika za równowartość ich pensji, okradają społeczeństwo (ich pieniądze kradną oszukując na dietach, biletach, benzynie i czymkolwiek się tylko da i krzywda im się nie dzieje a człowiek który to wszystko ustawił, te zieloną krainę szczęścia i dobrobytu której oni wcale nie odczuwają bo muszą wyjeżdżać za granicę żeby tam pracować, na koniec dnia dał dyla do Brukseli, pokazał im mały palec i powiedział sayonara - NO JAK TU NIE LAĆ ?!

Te manifestacje są z roku na rok coraz większe, coraz więcej ludzi wychodzi na ulice, coraz więcej ludzi jest zamykanych, coraz więcej ludzi protestuje i mówię wam panowie politycy jeżeli nie przestaniecie kraść, kłamać i oszukiwać (i to wszyscy - jedni i drudzy) jeżeli nie przestaniecie kraść, kłamać i oszukiwać ten biedny naród to któregoś dnia Ci ludzie wyjdą na ulice, wywiozą was na taczkach i zrobią z wami taki porządek...

Na taśmach prawdy elita rządząca powiedziała co myśli o was. My mówimy "BÓG-HONOR-OJCZYZNA" o oni "chuj-dupa i kamieni kupa" to jest ich zdanie o naszej Ojczyźnie !
Każda kropla waszej krwi jest cenniejsza od złota i zawsze będę się upierał, że musimy odnieść zwycięstwo nie ponosząc żadnych strat. Bo najlepsi Polacy już ginęli w powstaniach, najlepsi Polacy ginęli w Katyniu, w Auschwitz, na Wołyniu. Wy jesteście potrzebni Polsce żywi. Wy musicie Polskę odebrać z rąk złodziei-łajdaków. POLSKA WAS POTRZEBUJE !

Pierwsze nasze pojawienie się tego Marszu Niepodległości z 11 roku to w tych TVNach trąbili tylko "Kto za nimi stoi ? Kto za nimi stoi ? i PiS to samo "Kto za nimi stoi ? to było jedyne pytanie. A kto ma za nami stać ? Wkurwieni ludzie za nami stoją !!!

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS