Wolna.TV
Witamy
Login / Rejestracja

Sytuacja Na Węgrzech - Debreczyn / Imigranci / Syria / Mur / Islam

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w Świat
283 Wyswietleń

Opis

Od początku roku na Węgry przybyła niebywała liczba imigrantów. Na dzień dzisiejszy, Węgry są pierwszą ścieżką na drodze nielegalnych imigrantów, by dostać się do Unii Europejskiej. Około 75 tysięcy nielegalnych imigrantów przybyło na Węgry w samym roku 2015. Mają oni największy wskaźnik przybywających imigrantów w stosunku do swojej ludności. W takim tempie ich utworzą oni populację, równą większemu miastu europejskiemu. Imigranci toczą między sobą walki na tle religijnym, toczą je również z ludnością tubylczą. Na swojej drodze dewastują wszystko.

W kontekście tego filmiku nie trudno zrozumieć ruch premiera Węgier (Viktor Orbán) mianowicie budowa muru oddzielającego jego kraj od Serbii.
_________________________________________________________________

Viktor Mihály Orbán (wym. [orbaːn viktor]; ur. 31 maja 1963 w Székesfehérvárze) – węgierski polityk, przewodniczący Fideszu, premier Węgier w latach 1998–2002 i od 2010.

_________________________________________________________________

Mówimy o odcinku granicy o długości 175 kilometrów, którego fizyczne zamknięcie może nastąpić poprzez budowę czterometrowego ogrodzenia - tłumaczył szef MSZ. Jak podkreślił, rząd węgierski nakazał ministrowi spraw wewnętrznych uszczelnienie granicy z Serbią i przygotowanie planów budowy ogrodzenia do przyszłego tygodnia. Według węgierskiego portalu Portfolio wzniesienie takiego ogrodzenia może kosztować w przeliczeniu co najmniej 96 mln euro.

Źródło: newsweek.pl

_________________________________________________________________

Imigracja – przyjazdy z zagranicy na pobyt czasowy lub w celu zamieszkania na stałe.

Imigracja jest przeciwieństwem emigracji, dzieli się na legalną i nielegalną. Jej przyczyny mogą być polityczne, religijne, gospodarcze lub prywatne.

_________________________________________________________________

Słowo islam w języku arabskim oznacza poddanie się Bogu. Islam ma wspólne korzenie z judaizmem i chrześcijaństwem. Zgodnie z nauką Mahometa objawienie przekazane Żydom i chrześcijanom przez Abrahama, Mojżesza i Jezusa powinno zostać ponowione i uzupełnione. Muzułmanie wierzą, że wersety Koranu zostały stopniowo objawione Mahometowi poprzez Archanioła Gabriela (arab. Dżibril) pomiędzy 610 r. n.e., a jego śmiercią 8 czerwca 632 roku.

Źródło: www.wikipedia.pl
_________________________________________________________________

Tagi:

Meczet,Islam,Wolniewicz,Islamizacja Europy, Islamizacja Polski, Muzułmanie, Ciapaci, Zbrodnie, ISIS, Religia, Kościół, PO,PIS,PSL,SLD, Sejm, Rząd, Żydzi, Żyd, Katolicy, Katolicyzm, Katolik, Dziennikarka, TVP, Oszustwo, Kłamstwo, Kalifat, Allah,Donald Tusk,Świątynia,Gazeta Wyborcza, Gazeta, Wybiórcza,GW,TVN,Liga muzułmańska,Samir Ismail,FIOE, Dżihad,Mur Węgierski,Syria,Serbia,Imigranci,Islam,Orban,Victor,Świnie,Wojna religijna,Zagrożenie

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS