Wolna.TV
Witamy
Login / Rejestracja

Wałęsa przyznaje się do współpracy z SB przed kamerą

Featured

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Kuba w Polska
526 Wyswietleń

Opis

Tak demaskatorskiej książki o Lechu Wałęsie jeszcze nie było! Ostry, odkrywczy i nowatorski publicystyczno-historyczny pamflet będący odpowiedzią na zalew kłamstwa o „naszej ikonie". Kontrapunkt do filmu Andrzeja Wajdy!


Tym razem Sławomir Cenckiewicz -- popularny historyk, znany dotąd z opasłych i naukowych tomów, wspiął się na wyżyny publicystyki i napisał wreszcie książkę bez przypisów, w przystępnej formie odsłaniającą nowe i skrywane fakty. To rozprawa z mitem Wałęsy, który po rzekomym „incydencie" z „Bolkiem", odkupił swoje winy i prowadził Polskę ku niepodległości. To książka o zdradzonym przywództwie, do którego wyniósł go Wielki Strajk w Sierpniu '80.


Ta książka to jaskrawa prawda o esbeckich źródłach mitu Wałęsy. To oskarżenie elit III RP -- okrągłostołowego sojuszu nomenklatury z jej agentami i „pożytecznymi idiotami" -- o sprzeniewierzenie się i poniżenie narodowego ruchu „Solidarności".


Wolisz prawdę od kłamstwa? Czujesz sie oszukany przez tandem Jaruzelski-Wałęsa? Pozostajesz lojalny wobec Sierpnia'80 i idei „Solidarności"? Koniecznie przeczytaj prawdziwą książkę zamiast oglądać fałszywy film!


„Wiem, że Cenckiewicz coś kombinuje. Jeśli to będzie nieprawda, to spotkamy się w sądzie" - 7 XI 2007 r.


„Wiem, że „Cenckiewicz tak wychowany z dziadka UBEKA wierzy w ich dzieło i ich opisy, nie jest wstanie uwierzyć w przeciwników dzieło i ich relacje. Więc od początku perfidna, zdradliwa, nieuczciwa walka wnuka ubeka Cenckiewicza i spółki" - 7 XII 2008 r.


„Jeśli chodzi o Cenckiewicza, to przypomnę, że jest on wnukiem ubeka, który strasznie gnębił Polaków. Takiego człowieka IPN dopuszcza do dokumentów? Należałoby się zastanowić, czy nie trzeba zmienić prawa w tej kwestii. A poza tym, gdyby prześledzić drogę życiową Cenckiewicza ubeka, to może wyjaśniłoby się, dlaczego jego wnuk jest taki, jaki jest" - 23 II 2009 r.


„Takie zniewagi nie mogą być darowane. Za krzywdy jakie mi wyrządziłeś zapłacisz Centkiewicz" - 24 II 2012 r.


„Cenckiewicz przekonany i wie co z Nim będzie i słusznie. Żałosny klakierze. Zadaj sobie trud przeczytania tego artykułu. I jeszcze zainteresuj się w jaki to sposób Wyszkowski przegrał z Wałęsą, a wtedy potakuj. No to daj swoje dane i zobaczysz jak przegrasz, a ja Cię i tak dopadnę w swoim czasie" - 26 II 2012 r.


„Cenckiewicz czy Ty historyk czy histeryk. Cenckiewicz rusz głową, a zrozumiesz co to było i po co właśnie w tedy. Trzeba być ograniczonym by tego nie rozumieć. Cenckiewicz Ty masz głowę czy makówkę" - 7 VI 2012 r.
Lech Wałęsa o autorze książki
(pisownia oryginalna)


www.zysk.com.pl

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS